Tydzień Pięćdziesiąty Czwarty

A podtytuł brzmi: 
          PANOWIE NA RUSZTOWANIU...
... którzy ocieplają kolejną kamienicę (blok?) przy moim biurze-  kurwują, wrzeszczą do siebie od 7 rano (współczuję mieszkańcom tejże kamienicy, raczej sobie nie pośpią), pierdzą i bekają nie przejmując się otoczeniem, wiercą i rąbią już sama nie wiem co, bo tak już od dłuższego czasu, a efektów nie widać.
            Czekają jak sępy, aż wyłonię się, by zrobić zdjęcie, po czym zaczynają swój dziwny rytuał- wrzeszczą do mnie jakieś pytania, chcą razem ze mną się fotografować, robią przy tym tyle hałasu i rozgardiaszu, że w piątek już nie miałam ochoty robić sobie zdjecia, więc te piątkowe jest już z popołudnia, kiedy to z mężem wybraliśmy się na kawiarniany klabbing, który miał nam osłodzić mijający tydzień i rozpoczynający się weekend. 
Niech oni sobie już pójdą gdzieś indziej, bo mam ich już serdecznie dość!!!! Robię zdjęcie codziennie na mojej przerwie w pracy- mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu.
 
 
  24.06.2014


25.06.2014


26.06.2014


27.06.2014
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze

 1. Trudno jest czasem pojąć o co komu chodzi:)))jeżeli im się podobasz że taka piękna i kolorowa.to nie mogą zwyczajnie powiedzieć:)))jak zwykle wyglądasz ślicznie,wiem że sie powtarzam ale uwielbiam Twoje kolorowe zestawy:))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak Reniu, czegóż to wymagać od panów robotników- raczej wprost uczuć (?) nie wypowiedzą...:)

   Usuń
 2. A daj ich zdjęcia! Pogwiżdżemy, pogadamy...bąków i pierdzenia nie obiecuję :))
  A tymczasem gwiżdżę z zachywtu nad Twoja kompozycją z dn. 26.06. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurde, a może tak zrobię im zdjęcia na rusztowaniu, jak stoją tam tam w tych arbajach brudnych, a potem sobie o nich podyskutujemy:)

   Usuń
 3. Tunika z pierwszej fotki jest rewelacyjna!!!

  Jesteś kolorowa, inna niż te wszystkie nudno ubrane kobiety to i jesteś hitem dla wielu :) Taki gratis do Twojego stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wyglądasz. Ostatnio ocieplali blok mojej znajomej. Nie spala przez ponad 2 tygodnie. Bardzo współczuję ludziom którzy tego doświadczają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi też ocieplali budynek, na szczęście w czasie, gdy ja byłam w pracy. Choć czasem zaglądali mi do talerza z obiadem:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Poranna herbata i piękne malarstwo