Tydzień STO Jedenasty

A podtytuł brzmi:

pokryj swoje stopy skórą... ...a nie świat, po którym stąpasz.
          Chodzi o to, że świata do siebie nie dostosujesz, to ty się do świata musisz dostosować. Musisz, nie musisz, jak chcesz, ale życie już nieraz pokazało mi, że nie da się świata pokryć miękkim dywanem, po którym będę sobie chodzić. Zastaję przed sobą takie, a nie inne drogi i to ode mnie zależy, w czym je przejdę...:) Chociaż tyle:) Robię zdjęcie codziennie na mojej przerwie w pracy- mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu.
 
 
 
25.08.2015


26.08.2015 


27.08.2015 


28.08.2015 
 

Komentarze

 1. To prawda. Czasami te stopy tak bolą, jakby chodził się po rozżarzonym węglu. Wszystkie zestawy są tak piękne, że chwytają za serce. Nie chcę ich porównywać, bo każdy z nich jest piękny, inny, niepowtarzalny. Z ubraniami jest tak, że są one nośnikiem naszej osobowości - dlatego gdybym miała wybrać ten, który jest mi najbliższy - to ostatni - bo tak czuję :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, czasem i po rozżarzonym węglu musimy przejść. Nie tylko metaforycznie:)
   Dużo radości sprawia mi, gdy moja kolorowość chwyta za serce:)

   Usuń
 2. No i złote słowa.To znaczy ja akurat często się kopę z koniem, ale ze świadomością, że jak mi koń przywali, to mogę nie wstać ;D
  Zestaw pierwszy i ostatni - LOVE.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świat jest taki jakim go chcemy widzieć

  To moje . Ja dla wewnętrznego spokoju szukam dookoła spokoju i dobra , to moja tarcza w walkach z przeciwnościami losu . Nawet nie wiem kiedy sie tego nauczyłam . Bo zawsze byłam typem nerwicowym . Od jakiegoś czasu sporo we mnie spokoju ... I dobra dla ludzi ... Dobra tolerancji na ich wady ,
  O butach tez dobre . Kolorowa dziewczyno .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie nasze wewnętrzne powiedzenia mają moc "uzdrawiania" duszy, sytuacji, emocji. A spokój i cisza tę moc jeszcze potęgują:)

   Usuń
 4. great post as usual! :)

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak do ciebie wpadam to od razu swiat staje się weselszy, a ja szczęśliwsza :) :) :) Umiesz barwami pocieszyć moja dusze, gfdy jest akurat zmęczona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Agnieszko- i vice versa:) ja też zawsze, jak do ciebie wpadam zostaję ukojona, pogłaskana i przytulona, pomimo czasem "ciężkich" tematów:)

   Usuń
 6. Nawet chustki codziennie inne! Wspaniałe stylizacje, aż mi się weselej zrobiło. Może się mylę, jeśli tak - popraw mnie, ale czy przypadkiem nie inspirujesz się Afryką?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gaju kochana. inspiruję się Afryką, ale nie tylko. Lubię ogólnie wzory etno/folk:)

   Usuń
 7. Jesteś niesamowita i oryginalna w swoich zestawach, od bluzki z drugiego zestawu ocząt nie mogę oderwać!!! Życie jest dość ciężkie, bywa wredne i tylko od nas zależy czy będziemy potrafili dostrzec w tym wszystkim coś dobrego, wzniosłego i radosnego. Bardzo się staram, choć czasem szlag mnie trafia to zaraz sama siebie upominam że nie warto się wnerwiać, dołować. Trzeba mieć świadomość zła, niesprawiedliwości i krzywdy bo tylko głupcy albo wariaci twierdzą że świat jest piękny. Cały nie jest to tylko od nas zależy ile dobra i piękna będziemy potrafili dostrzec i zagarnąć do swojego domu;) tak mi się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, to od nas zależy, co widzimy i jak odbieramy życie. Przekonałam się o tym nieraz:)

   Usuń
 8. Odkąd pojawiły się dziewczynki żyję w bezpiecznym kokonie, z którego rzadko nos wyściubiam! Jest dobrze, jest spokojnie... teraz. Jednak wiem, że życie jeszcze nie raz da twardego kopa!!! Teraz staram się jednak nie myśleć o tym!!!
  Iza, drugi od góry zestaw jest świetny!!! Kwieciście i mega-kolorowo!!!! Super :D!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tam, może da, może nie:) Trzymajmy się pozytywów i...kwiatów:)

   Usuń
 9. O tak, i ja się pod tą filozofią podpisuję.
  Afrykańskie klimaty (zdjęcie pierwsze i ostatnie) genialnie się na Tobie prezentują!

  OdpowiedzUsuń
 10. tak właśnie jest, musimy znaleźć swoją ścieżkę, żeby nie błądzić i iść we właściwym kierunku :) zestawy jak zawsze czarują :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna stylizacja. Wyglądasz w niej idealnie. Masz super figurę. Będę tu częściej zaglądać i czekam na nowe stylizacje.
  Zapraszam też na mojego bloga http://black-pearls.blogspot.com/
  Będę wdzięczna za obserwację. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tydzień z Makrobiotyką